Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuklarda Kansızlık ve Demir Eksikliği

Çocuklarda demir eksikliği nasıl anlaşılır?
Çocuklarda demir eksikliği ve kansızlık ile ilgili merak ettikleriniz... Demir eksikliğinin belirtileri, nedenleri ve yol açabileceği rahatsızlıklar hakkında bilmedikleriniz! Çocuklarda demir eksikliği hangi sorunlara yol açar? Demir takviyesine ne zaman başlamak gerekir? Kansızlık nasıl tedavi edilir? Demir eksikliği zeka geriliğine neden olur mu? Sorularınızın cevapları UZMANTV'de, videolarla! Anne sütünün erken kesilmesi demir eksikliğine neden olur mu? Beslenmenin demir eksikliği üzerine nasıl bir etkisi var? Demir eksikliği herhangi bir hastalığa bağlı oluşabilir mi? Çocuklarda demir eksikliği kaç yaşlarında görülür? Belirtileri nelerdir? Tanı nasıl konur? Çocuklarda demir eksikliği kalıcı zeka geriliğine ve davranış bozukluğuna yol açar mı? Demir eksikliği çocuklarda dikkat eksikliğine ve öğrenme güçlüğüne neden olur mu? Demir eksikliği bağışıklık sistemini olumsuz yönde etkiler mi? Demir eksikliği çocukların hangi hastalıkları sık yaşamasına neden olur? Demir, hangi gıdalarda daha çok bulunur? Hangi gıda kırmızı ete en yakın oranda demir içerir? Demir eksikliği olmayan çocuklara da önlem olarak demir takviyesi verilmeli mi? Demir takviyesine ne zaman başlanılabilir? 6. aya kadar sadece anne sütü yeterli mi? Demir takviyesini sağlayan ilaç tedavisi yeterli olur mu? Her durumda ilaç tedavisi uygulanabilir mi? Tedavi ne kadar sürer?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin