Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuklarda İştahsızlık

Çocuklarda iştah açan yiyecekler hangileri?
Çocuklarda iştah sorunları ile ilgili merak ettikleriniz... Çocuklarda iştahsızlık neden olur? Hangi dönemlerde çocuklarda iştahsızlık görülebilir? İzleyin, iştahsızlık her zaman bir hastalık belirtisi olabilir mi, iştahsız çocuğa yemek yedirmenin yolları nelerdir, uzmanından öğrenin. Çocuğun yemek seçmesi nasıl engellenebilir? İştahsız çocuk doktora götürülmeli mi? Hangi hastalıklar çocuklarda iştah kaybına neden olabilir? Çocuklar hangi yiyecekleri sevmez? Çocuğun sevmediği yiyeceği yedirmenin püf noktaları nelerdir? Çocuğun iştahı mevsime göre değişiklik gösterebilir mi? Yanıtlar UZMANTV'de...
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin