Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuklarda İdrar Yolu Enfeksiyonu

Çocuklarda idrar yolu enfeksiyonunun belirtileri nelerdir?
Çocuklarda dikkat etmeniz gereken hastalıkların başında gelen idrar yolu enfeksiyonu ile ilgili her şeyi videolarla UZMANTV'den öğrenin. Hangi yaşlarda enfeksiyon görülür? Kızlarda daha mı sık görülür? Sünnetten sonra neden azalma olur? Enfeksiyon nasıl oluşur? Hijyen önemli midir? İdrar renginden hastalık anlaşılabilir mi? Enfeksiyon ateş, kusma, halsizlik yapar mı? İdrar yolu enfeksiyonunun hangi hastalıklarla karıştırılmaması gerekir? Doktora hangi durumlarda başvurmak gerekir? Nasıl bir tedavi yöntemi uygulanır? Hangi testler yaptırılır? İlaç tedavisi ile kesin sonuç alınır mı? Bebeklerde alt temizliği nasıl yapılmalıdır? Mesaneyi sık boşaltmak nasıl işe yarar? Sıvı tüketiminin faydası var mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin