Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuklarda Grip Tedavisi

Çocuklarda grip nasıl tedavi edilir?
Çocuklarda grip hastalığının tedavisi hakkında sık sorulanlar... Grip nasıl geçer? Grip tedavisinde ilaç kullanmak şart mı? Semptomları normal ilerliyorsa kendi kendine geçer mi? Geçmesi ne kadar sürer? Grip olan çocuk mutlaka hastaneye götürülmeli mi? Grip tedavisinin mutlaka hastanede mi yapılması gerekir? Normal seyreden bir grip evde de tedavi edilebilir mi? Çocuk hangi aşamadan sonra hastaneye götürülmeli? Çocuklarda grip tedavisinde hangi yöntemler kullanılır? Antibiyotik ya da antiviral ilaçlarla mı tedavi edilir? Çocuklarda grip tedavisinde ilaç kullanılır mı? Çocuklarda grip ilaçsız mı tedavi edilmeli? Grip tedavisinde antibiyotik kullanmak doğru mu? Antibiyotik yerine ne kullanılabilir? Antibiyotik vermenin herhangi bir yararı olur mu? Bağışıklık sisteminin griple mücadelesinde vitaminlerin önemi nedir? Hangi vitaminler çocuğun bağışıklık sistemini güçlendirir? Ailelerin gripli çocukların bakımında yaptıkları önemli hatalar nelerdir? Grip olan çocuğun beslenmesi nasıl olmalı? Hangi yiyecekleri daha çok tüketmeli? Ne kadar sıvı tüketmesi sağlanmalı? Ateşi yükseldiğinde neler yapılmalı? Grip tedavisinde hangi bitkilerden yararlanılabilir? Ihlamur, nane, limonlu formüller grip tedavisinde ne derece etkilidir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin