Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuklarda Göz Bozuklukları

Çocuklarda en sık görülen göz hastalıkları nelerdir?
Çocuklarda görme sorunları hakkında bilmeniz gerekenler... Çocuklarda ne tür göz sorunları görülebilir? Çocuğunuzun gözünün bozuk olduğunu hangi kontrollerle anlayabilirsiniz? Çocuklarda göz kontrolü hangi yaşlarda yapılmalı? Erken teşhisin önemi nedir? Katarakt doğuştan olur mu? Doğuştan katarakt olan çocuklarda katarakt ameliyatı yapılabilir mi? Zor bir ameliyat mıdır? Çocukta şaşılık varsa bu sorun görmede bozukluğuna yol açar mı? Çocuklarda şaşılık hangi yaşa kadar tedavi edilebilir? Çocukluk çağında tedavi edilmeyen şaşılık, ileriki zamanda tedavi edilebilir mi yoksa sadece estetik olarak mı düzeltme yapılabilir? Çocuklarda gözyaşı kanalı tıkanıklığı neden olur? Gözyaşı tıkanıklığı olan çocuğun tedavisi nasıl yapılır? Gözyaşı kanalı tıkanıklığı için yapılacak operasyon zor mudur?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin