Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuklarda Geç Konuşma

Çocuk ne zamana kadar konuşmayı öğrenmezse doktora gitmek gerekir?
Çocuklarda geç konuşma hakkında merak ettikleriniz... Çocuklarda geç konuşmanın nedeni zihinsel olabilir mi? Psikolojik etkenler çocuğun geç konuşmasına neden olabilir mi? Hastalıklar geç konuşma sorununa yol açabilir mi? Ailedeki ne tür sorunlar geç konuşmaya neden olabilir? Çocuklarda geç konuşma kaç yaşlarında görülebilir? Geç konuşma sık rastlanan bir sorun mudur? Geç konuşan çocuklarda yutkunma sorunu olabilir mi? Çiğneme sorunu yaşayabilirler mi? Daha çok jest ve mimik mi kullanırlar? Geç konuşan çocuklarda uyumsuzluk gözlenebilir mi? Çocuklarda geç konuşma sorunu için evde egzersizler yapmak gerekir mi? Geç konuşma sorunu olan çocuğa nasıl davranalım? Ne tür aktiviteler konuşabilmesine yardımcı olur? Çocuğumuz hala konuşmuyorsa neler yapmamız gerekir? Ona nasıl davranmalıyız? Ona nasıl yaklaşarak konuşmasını sağlayabiliriz? Çocuğumuz kaç yaşına kadar konuşmadıysa bir sorun var demektir? Hangi durumda mutlaka doktora gitmek gerekir? İşitme problemi olduğu için konuşmakta zorlanıyor olabilir mi?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin