Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuklarda Dikkat Eksikliği

Dikkat eksikliği neden olur?
Çocuklarda dikkat eksikliği hakkında bilmeniz gerekenler UZMANTV'de. Dikkat eksikliği nedir ve neden olur? Dikkat eksikliği olan çocukların ne gibi sorunları olur? Dikkat eksikliği ile hiperaktivite arasında ne gibi bir ilişki vardır? Dikkat eksikiği olan çocukların çevre ile uyumu ve gelişimi hakkında detaylar videolarla! Dikkatsizlik ile dikkat eksikliği sendromu arasında ne fark var? Her çocukta dikkatle ilgili problemler olabilir mi? Dikkat eksikliği psikolojik mi, fiziksel bir rahatsızlık mıdır? Dikkat eksikliği genetik bir rahatsızlık mı? Doğuştan mı gelir? Ailenin yetiştirme biçimiyle ilgisi var mı? Günümüzde daha mı yaygın görülüyor? Hangi yaşlarda dikkat eksikliği oranı artar? Erkek çocuklarda neden daha sık görülür? Eğitimle ilgisi var mıdır? Belirtileri nelerdir? Hangi konularda zorlanır? Yapboz yaparken, televizyon izlerken neler gözlenebilir? Sosyal konularda ne tip sıkıntılar olabilir? Arkadaş edinebilirler mi? Kavga ve tartışmaya yatkın mıdırlar? Dikkat eksikliği hangi psikolojik sorunlarla bir arada görülebilir? Beyinle, beyin hücreleriyle ilgili problemler olabilir mi? Hangi hastalıklarla karıştırılabilir? Dikkat eksikliği olan çocuk hiperaktif midir? Daha yaramaz mı olurlar? Dikkat eksikliği ve hiperaktivite sendromu nedir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin