Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuklarda Ders Çalışma Alışkanlığı

Çocuğum için ders programını nasıl belirlemeliyim?
Çocukların ders çalışma alışkanlığı kazanması hakkında sık sorulanlar... Çocuklara ders çalışma nasıl sevdirilir? Ders çalışmak nasıl eğlenceli hale getirilir? Ders çalışmak istemeyen çocuğa nasıl davranmak gerekir? Çocuğunuzun ders çalışmaktan çok çabuk sıkılıyorsa, konsantre olmasını nasıl sağlayabilirsiniz? Çocukların ödevlerine ne kadar yardımcı olunmalı? Çocuğun proje ödevlerine ebeveynlerin yardım etmesi doğru mu? Çocuklar için ders programı nasıl belirlenir? Çocukların derslerine çalışması ile ilgili sorunları öğretmeni ile paylaşmak doğru mu? Çok fazla ödev verilen çocuğa nasıl yaklaşmak gerekir? Ders çalışmak için nasıl bir ortam olması gerekir? Çalışma masasının düzeni nasıl olmalı? Arkadaşları ile ders çalışmak isteyen çocuğa izin vermeli mi? Çocuğun daha verimli ders çalışabilmesi için ders dışında ne tür aktivitelerle ilgilenmesi gerekir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin