Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuklarda Cinsellik

Çocuk kaç yaşında cinsel kimliğinin farkına varır?
Çocuklar cinsel kimliğinin ne zaman farkına varır? Ne zaman karşı cinsini "karşı cins" olarak algılamaya başlar? Uzmanımız soruları yanıtlıyor. Cinsellik hangi yaşlarda öğrenilir? Ailenin mi, arkadaşların mı etkisi vardır? Çocuk hangi dönemde yardıma ve bilgiye ihtiyaç duyar? Cinselliği anlatmaya ne zaman başlanmalı? Anne mi, baba mı eğitim vermeli? Çocuktaki utanma duygusunun üstesinden nasıl gelinebilir? Ayıplamak neden yanlıştır? Mastürbasyon yapan çocuklara nasıl yaklaşılmalı? Çocuğa sınırlar nasıl anlatılmalı? Hangi yaşlarda karşı cinse olan ilgi artar? Karşı cinsten hoşlanmamak sorun olarak kabul edilir mi? Çocuğun karşı cinsle ilişkisi nasıl düzenlenir? Cinsel kimlik karmaşası nedir? Öğrenilen bir şey midir? Hangi yaşlarda sıklıkla yaşanır? Çözmek için uzman yardımı şart mıdır?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin