Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuklarda Cilt Problemleri

Çocuğumun cildi sürekli kızarıyor, sebep ne olabilir?
Çocuğunuzda sürekli kaşıntı, cilt kızarıklığı, döküntü veya egzama benzeri cilt sorunları varsa; mantardan şüpheleniyorsanız çocuklarda ve bebeklerde cilt sorunlarına dair her şey UZMANTV'de... İzleyin, çocuğunuzdaki cilt sorununun nedenini ve nasıl tedavi edileceğini öğrenin! Çocukların cilt problemleri erişkinlerle benzerlik taşır mı? Küçüklükte alerjik sorunlar daha mı yoğundur? Okul çağındaki çocuklar hangi cilt hastalıklarını kapabilir? Temasla, ortak eşya kullanımı ile geçen hastalıklar nelerdir? Spor yapan çocuklar nelere dikkat etmeli? Çocuğun cildinde problem olduğunda önce çocuk doktoruna mı, dermatoloğa mı gitmek gerekir? Evde ilk olarak yapılması gerekenler nelerdir? Kaşıntı hangi hastalıkları akla getirmeli? Alerjik olabilir mi? Kaşıntının nedeni nasıl tespit edilir? Kaşıntıyı azaltmak için neler yapılabilir? Hangi cilt sorunları döküntüye neden olur? Döküntü hangi bölgelerde olabilir? Kızarıklık, kabartı alerjik reaksiyon göstergesi mi? Kızarıklığı geçirmek için evde neler yapılabilir? Çocuklarda görülen egzamanın türleri nelerdir? Egzama neden olur? Beslenmeye, hijyene bağlı olarak ortaya çıkar mı? Mantar çocuklarda sık görülen bir sorun mu? Mantar bulaşıcı mı? Bulaşması nasıl engellenebilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin