Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuklarda Büyüme Ağrıları

Çocuklarda boy uzaması kaç yaşına kadar devam eder?
Çocuklarda büyüme ağrıları ile ilgili merak ettikleriniz... Büyüme ağrıları boy uzamasına bağlı olarak mı ortaya çıkar? Büyüme ağrısı her çocukta olur mu? Büyüme ağrısı nasıl bir ağrıdır? Hangi şiddettedir? Ne kadar sürer? Ağrının şiddeti artıp azalır mı? Büyüme ağrıları kız ve erkek çocuklarda farklı yaşlarda mı olur? Genetik faktörler ne kadar önemlidir? Erken büyüme ağrısı yaşayan çocuk daha mı az uzar? En çok ağrıyan bölgeler nereleridir? Kolların ve bacakların hangi bölgeleri ağrır? Baldır bölgesi daha çok mu etkilenir? Boy uzaması kız ve erkek çocuklarda ne zamana kadar sürer? Boy uzamasının daha uzun süre devam etmesi için bir şey yapılabilir mi? Süt içmek, spor yapmak gerçekten boy uzatır mı? Romatizma ağrıları nasıldır? Hangi bölgelerde yoğundur? Büyüme ağrısından ayırt etmek için mutlaka tetkik yapılması mı gerekir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin