Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuklarda Boğaz Sorunları

Balgamlı öksüren çocuğa evde nasıl bir tedavi uygulanır?
Çocuklarda sık görülen boğaz sorunlarını ve evde uygulayabileceğiniz çözümleri videolarla öğrenin. Anne babalar için güvenilir kaynak UZMANTV. Yutma güçlüğünün nedenleri neler olabilir? Evde alınabilecek ilk önlemler nelerdir? Doktora gitmeden önce neler yapabiliriz? Çocuklarda boğaz ağrısına neden olan sorunlar nelerdir? Bademcikler şişse nasıl bir beslenme tercih edilmeli? Evde yapılabilecek ilk tedavi nasıl olmalı? Tekrarlayan öksürük, balgam olmasa bile hastalık belirtisi mi? Kuru öksürük hangi hastalıkların belirtisi habercisi olabilir? Çocukların ifade edemediği ama ciddi sayılabilecek belirtiler nelerdir? Çocukların hangi şikayetlerinde durumun ciddi olduğunu düşünerek doktora başvurulmalı? Boğazına bir şey kaçan çocuğa ilk müdahale nasıl yapılmalı? Parmakla mı çıkarmak gerekir? Heimlich manevrası nasıl yapılır? Balgam söktürücü şurup ve ilaçlar kullanılabilir mi? Evde hazırlanan karışımları kullanabilir miyiz? Balgam ne kadar süre devam ederse, hangi karakterdeyse doktora gitmek şart? Nasıl bir kontrolle bademciklerin şiştiğini evde tespit edebiliriz? Bademcikler boğazın neresinde bulunur? Şiş bademcikler nasıl anlaşılır? Boyun ve boğaz nasıl kapatılmalı? Soğuk nedeniyle yaşanan sorunlara karşı ağız bölgesini de kapatmak gerekir mi? Hangi tür besinlerle, vitaminlerle çocuğumuzun direncini artırabiliriz?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin