Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuklarda Baş Ağrısı

Çocuklarda baş ağrısı neden olur?
Çocukta başın ağrısı nedenleri... Vücutta ne gibi değişiklikler çocukta baş ağrısına yol açar? Çocuklarda baş ağrısını oluşturan ana mekanizmalar nelerdir? Kaslardaki, damarlardaki ve kafa içindeki hangi bozukluklar baş ağrısı yapar? Hangi organlardaki iltihaplar baş ağrısı yapar? Çocuklarda hangi farklı tipte baş ağrıları görülür? Çocuklarda baş ağrısı türleri neye göre ayrılır? Aralarında ne gibi farklar vardır? Hangi baş ağrısı türleri daha yaygın görülür? Çocuklarda hangi psikolojik durumlar baş ağrısına yol açar? Çocuktaki baş ağrısının nedeninin psikolojik olduğunu nasıl anlayabiliriz? Çocuklarda migren olur mu? Çocuklarda hangi tip baş ağrıları migren göstergesidir? Ailede migren olması çocukta migren tipi baş ağrısı ihtimalini artırır mı? Hangi faktörler migren tipi baş ağrısını tetikler? Çocuklarda baş ağrısının sinüzitten kaynaklandığı nasıl anlaşılır? Başka hangi belirtilerle birlikte görülürse çocukta sinüzit olduğu anlaşılabilir? Çocuklarda baş ağrısının başka bir hastalıktan kaynaklanma ihtimali ne kadardır? Çocuklarda hangi sistem ve organlardaki hangi hastalıklar baş ağrısı belirtisi gösterebilir? Beyinde hangi sorunlar baş ağrısı yapabilir? Çocukta baş ağrısının başka bir hastalıktan kaynaklandığı ağrının tipinden anlaşılabilir mi?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin