Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuklarda Alerji Testleri

Çocuklarda alerji testi nasıl yapılır?
Çocukluk döneminde yapılan alerji testleri hakkında merak edilenler... Çocuklarda alerji testleri nasıl yapılır? Alerji testi yöntemleri nelerdir? Kaç yaşına kadar alerji testi yapılabilir? Çocuklarda alerji için deri testi nasıl yapılır? Kaç yaşındaki çocuklara deri testi yapılır? Deri testi deriye nasıl uygulanır? Test nasıl değerlendirilir? Çocuklarda alerji için kan testi nasıl yapılır? Kaç yaşındaki çocuklara kan testi yapılır? Kan testi nasıl uygulanır? Çocuklarda hangi durumlar için alerji testi yaptırmak gerekir? Çocuğumuzda hangi belirtileri gözlemliyorsak alerji testi mutlaka yaptıralım? Çocuğumuzun alerjisi olup olmadığını nasıl anlarız? Çocuğumuzda neleri takip etmeliyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin