Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuklara Özel Yemek Sunumları

Çocuklar için eğlenceli kahvaltı tabağı nasıl hazırlanır?

13,371
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Yemek Blogu Yazarı

Yemekleri çocuğunuz için eğlenceli hale getirin... Çocuklar için nasıl bir kahvaltı tabağı hazırlayabiliriz? Tabağı renklendirmek için ne tür malzemeler kullanabiliriz? Yumurtayı nasıl farklı sunabiliriz? Domates ve salatalıktan ne gibi şekiller yapabiliriz? Sunumumuzda zeytinleri nasıl kullanabiliriz? Peynir daha eğlenceli nasıl sunulabilir? Sucuk ve sosisleri ne tür şekillerde dilimleyebiliriz? Reçelle nasıl bir sunum hazırlanabilir? Çocuklar için sandviç hazırlarken hangi malzemeleri kullanabiliriz? Sunum için yeşilliklerle neler yapabiliriz? Ekmeği nasıl kesebiliriz? Ekmekten hangi şekilleri çıkarabiliriz? Gülen surat sandviç yapabilir miyiz? Ne tür sandviç şekilleri yapabiliriz? Hangi malzemelerle süsleyebiliriz? Evde hangi temel malzemelerle değişik sandviç sunumları hazırlanabilir?
Hangi meyvelerle sunum hazırlayabiliriz? Elmadan hangi şekilleri yapabiliriz? Mandalina ile neler hazırlayabiliriz? Muz ve kividen palmiye şekli yapabilir miyiz? Portakalla nasıl bir sunum hazırlayabiliriz? Elmadan balık nasıl yapılır? Süsleme için ne tür malzemelere ihtiyacımız var? Nasıl meyve salataları hazırlayabiliriz? Çocuklara eğlenceli salata sunumu nasıl hazırlanır? Sunum için hangi malzemelere ihtiyacımız var? Havuçtan neler yapabiliriz? Domatesten nasıl şekiller yapabiliriz? Sunumda marul nasıl kullanılabilir? Salatalıktan süs yapabilir miyiz? Salata süslemesi başka hangi malzemeleri kullanabiliriz?

Sitene ekle
Kapat