Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuklara Nasıl Tuvalet Eğitimi Verilir

Çocuğun tuvalet eğitimi ne kadar sürer?
Büyümenin tek koşulu öğrenmek. Anneler, babalar çocuğunuzun tuvalet eğitimi için başvuru kaynağınız UZMANTV. Ne zaman başlamalı, nelere dikkat etmelisiniz? Hangi yaşlar tuvalet eğitimi için erken sayılır? İzleyin, çocukların tuvalet eğitiminde ne gibi sorunlarla karşılaşabileceğinizi ve sorunlara nasıl yaklaşmanız gerektiğini uzmanından öğrenin. Merak ettiğiniz soruların yanıtları UZMANTV'de! Hangi yaş uygundur? Çocuğumuzun hazır olup olmadığını nasıl anlayabiliriz? Erken başlarsak ne olur? İlk alıştırmalar nelerdir? Tuvalete yardımcı aparat mı yoksa lazımlık mı almak gerekir? Çocuğumuzla nasıl konuşmalıyız? İlk alıştırmaları yaptıktan sonra bezi ne zaman -gece mi gündüz mü- çıkarmak gerekir? Ödüllendirmek mi doğru mudur? Alıştırma aşamasında neler yapmak gerekir? Bu süre çocuktan çocuğa değişir mi? Ortalama ne kadardır? Kızlar ve erkekler için farklılık gösterir mi? Ne kadar süreden sonra hala düzene oturmamışsa farklı yöntemler denemeliyiz? Çocuk altına kaçırırsa ne yapmak gerekir? Klozete, lazımlığa oturmayı reddediyorsa ne yapmak gerekir? Ne tür sorunlar çıkabilir? Bunlara nasıl yaklaşmak gerekir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin