Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuklar İçin Ayakkabı Seçimi

İlk adım ayakkabısı nedir?
Yazlık, kışlık ayakkabı alırken nelere dikkat edelim? Çocuk ayakkabıları hangi malzemelerden yapılmış olmalı? Ve daha fazlası videolarla UZMANTV'de. Yürümeyen çocuklara ayakkabı giydirmek gerekir mi? Bebek ayakkabılarında taban nasıl olmalı? Sert tabanlı ayakkabı kullanmak doğru mu? İlk adım ayakkabısı ne zaman kullanılır? Ne kadar süre giydirilmeli? Patik doğru bir tercih mi? Yazlık ayakkabı hangi özellikleri taşımalı? Ayak ne kadar rahat olmalı? Ayağın hangi bölgelerini desteklemeli? Hangi malzemelerden yapılmış olmalı? Yaşa göre nasıl değişir? Kışın çocukların ne tür ayakkabılar giymesi gerekir? Çocukların kalın ve ağır botlar giymesi doğru mu? Çocukların ayakları hangi hızla büyür? Her yıl yeni ayakkabı mı gerekir? Çocukların hareketlerine uyum sağlayan, zor eskiyen, ayakların gelişimini destekleyen ayakkabılar hangi malzemelerden yapılır?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin