Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuğunuzun Sorunlarına Çözüm Bulun

Aile içinde hangi olaylar çocuğu ruhsal olarak etkileyebilir?
Çocuğunuzun sorunlarına çözüm bulmayı uzmanından öğrenin... Çocuk hangi nedenlerle ebeveynleriyle konuşmayı, derdini paylaşmayı kesebilir? İçine kapanan çocuğu anlatmak istediği zamana kadar serbest mi bırakmalıyız, yoksa bize anlatması için üzerine mi düşmeliyiz? Çocuklarda ani hırçınlaşmanın nedenini nasıl çözebiliriz? Çocuğumuzun arkadaşlarıyla sorun yaşadığını hangi söz ve davranışlarından anlayabiliriz? Çocuğumuzun sıkıntısının okul hayatından kaynaklandığını hangi davranışlarından ve sözlerinden anlayabiliriz? Günlük hayatını etkileyen hangi çevresel değişimler çocuğun ruhsal dengesini bozabilir? Ev içinde anne babanın arasında fikir ayrılığı yaratan durumlar olduğunda, çocuğun gerginlikten olumsuz etkilenmemesi için durum nasıl açıklanmalı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin