Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuğunuzun Bağışıklık Sistemini Güçlendirin

Çocukların bağışıklık sistemi hangi yiyeceklerle güçlenir?
Çocuğunuzun bağışlıklık sistemini güçlendirmek için yapmanız gerekenler UZMANTV'de! İzleyin, çocukların yaşadığı ortam bağışıklık sisteminde etkileyici faktör müdür, anne sütünün bağışıklık sisteminin güçlenmesine ne gibi katkıları vardır, uzmanından öğrenin. Bağışıklık sistemi zayıf olan çocuklar hangi tür sağlık problemleri yaşayabilir? Hangi hastalıklar çocuğun bağışıklık sisteminin yeterince gelişmediğini gösterir? Beslenme ile çocuklarda bağışıklık sistemi gelişimi arasında nasıl bir bağlantı var? Aşırı temizlik ve hijyen bağışıklık sistemini nasıl etkiler? Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Beril Bayrak Bulucu yanıtlıyor.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin