Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuğunuz İçin Bitkisel Formüller

Hangi bitkisel karışımlar çocuklarda balgam söktürür?
Çocuğunuzun sağlık sorunlarından bitkisel formüllerle kurtulun. İzleyin, çocuğunuz öksürdüğünde, boğazı ağrıdığında ve soğuk algınlığı şikayetinde hangi bitkilerden yararlanabilirsiniz, uzmanından öğrenin. İştahı açan bitkiler var mı? İslah sorunlarında ishali durdurucu bitkilerden yararlanmanın çocuk için bir zararı olur mu? Çocuğunuzun cilt kuruluğu varsa neler kullanabilirsiniz? Yanıtlar UZMANTV'de... Öksürük hangi nedenlerle olabilir? Hangi bitkiler ve karışımlar işe yarar? Doğal balgam söktürücüler nelerdir? Çocuğun ne kadar tüketmesi gerekir? Karışım nasıl hazırlanır? Boğaz ağrısını bitkisel formüllerle nasıl geçiririz? Evde neler yapabiliriz? Nelere dikkat etmemiz gerekir? Soğuk algınlığı nasıl geçer? Kış aylarında çocuğun bağışıklık sistemini nasıl güçlendirmeliyiz? İshali geçiren bitkiler hangileri? Nasıl tüketmek gerekir? Fazla tüketmek kabızlığa neden olur mu? İştah sorunu olan çocuğa neler yedirilmeli? Hangi bitkiler hem çocuk için faydalıdır hem de iştah açar? Çocuklarda cilt kuruluğu neden olur? Ne tür karışımlar kullanılır? Nasıl uygulanmalı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin