Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuğunuz Ateşlendiğinde

Çocuklarda ateşi düşürmek için neler yapılabilir?
Anneler! Çocuğunuzun ateşi var ve siz ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Çocuğunuzun ateşi yüksek mi? Çocuk havale mi geçiriyor? Hemen doktora gitmeli mi? Ateş düşürmek için neler yapmalı? UZMANTV'ye sorun, uzmanımız cevaplasın. Çocuklardan yüksek ateşin sebepleri nelerdir? Hangi hastalıklar çocuklarda ateşin yükselmesine neden olur? Çocuklarda ateş düşürme yolları nelerdir? Çocuklarda ateş düşürülmediği takdirde ne gibi zararlar gelebilir? Çocuklarda yüksek ateşe neden olan faktörler nelerdir? Hangi rahatsızlıklar çocuklarda ateş yapar? Hangi ilaçlar çocuklarda yüksek ateşe neden olur?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin