Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çoban Kavurma Tarifi

Çoban kavurma nasıl yapılır?
Çoban kavurma yapmayı öğrenin. Çoban kavurma için gereken malzemeler nelerdir? Ne kadar ve nasıl bir et kullanalım? Pişirmeye başlamadan önce eti nasıl hazırlayalım? Çoban kavurmanın garnitürleri nelerdir? Çoban kavurma nasıl pişirilir? Garnitürü önceden sotelemek gerekir mi? Malzemeler pişirme kabına nasıl yerleştirilir? Pişirmeye başlamadan önce yemeğe su konulur mu? Ne kadar su konulur? Çoban kavurma fırında mı pişirilir ocakta mı? Lezzetli bir çoban kavurma için nasıl bir et kullanalım? Etleri nasıl doğramamız gerekir? Etlerin yumuşak olması için ne yapabiliriz? Çoban kavurmayı pişirirken nelere dikkat edelim? Düşük ısıda mı pişirmek gerekir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin