Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Civciv Bakımı

Civciv nasıl beslenir?
Civciv beslemeye başlamadan önce bilinmesi gerekenler... Sağlıklı civciv nasıl anlaşılır? Civcivin cins olduğunu anlayabilir miyiz? Civciv nereden satın alınmalı? Evde civciv besleyecekler nelere dikkat etmeli? Civciv çevresini kirleten bir hayvan mıdır? Evin hangi bölgelerinde yaşayabilir? Ne kadar sıcaklığa ihtiyaç duyar? Civcivlerin ne kadarı uzun süre yaşar? Civcivlerde ölüme sık mı rastlanır? Civcivi veterinere götürmek, aşı yaptırmak gerekir mi? Civciv neler yer? Civcivlere hangi besinler verilmemeli? Civciv yemi nasıl seçilir? Civcivler kendilerini temizler mi? Civcivin günlük bakımı nasıl olmalı? Civcivi yıkamak doğru mu? Yumurtadan çıkan civciv ne kadar süre bakım altında tutulmalı? Bakımını tavuk mu yoksa sahibi mi yapmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin