Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı Öncesi

Erkekten kadına cinsiyet değiştirme ameliyatı nasıl yapılır?
Cinsiyet değiştirme ameliyatını uzmanımız anlatıyor. Nasıl bir hazırlık gerekiyor? Ameliyat nasıl yapılıyor? Cinsiyet değiştirecek kişinin başvuru yapması gereken kurumlar hangileri? Neden böyle bir süreç söz konusu? En az kaç yaşında olması gerekir? Hangi testlerden geçmesi gerekir? Ruh sağlığı ile ilgili ne tür testlerden geçmek zorundalar? Doktora ibraz etmesi gereken mahkeme kararı gibi belgeler var mı? Hormon dengesi nasıl değiştirilir? Hangi hormonlar kullanılır? Sesin incelmesi veya kalınlaşması için ne yapılır? Göğüslerin büyütülmesi veya küçültülmesi mümkün müdür? Psikolojik destek alması gerekir mi? Hasta kimlerden destek alırsa kendini daha iyi hisseder? Ailenin desteği şart mıdır? Genel cerrahlar yapabilir mi? Plastik Cerrah mı olmalı? Sonuç açısından ne fark vardır? Her Plastik Cerrah yapabilir mi? Ayrıca deneyim mi gerektirir? Cerrahi açıdan bakacak olursak ne zorlukta bir operasyondur? Örneğin, liposuctiondan zor mudur? Açık kalp ameliyatından zor mudur? Neden zordur veya neden kolaydır? Genel hatları ile ameliyatın detaylarını anlatırsanız seviniriz. Ne yapılır? Ne kadar sürer? Penis vücudun hangi bölgesinden yapılır? Ne yapılır? Ne kadar sürer? Vajina nasıl yapılır?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin