Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Cinsel Fanteziler

Cinsel fetiş nedir?
Fantezilerden kim vazgeçebilir? Peki fantezi kurmak sağlıklı mı? Herkes fantezi kurar mı? Fantezilerimizden utanmalı mıyız? Siz sorun, UZMANTV cevaplasın. Fetişler neden olur? Cinsel hayatımızı nasıl etkiler? Ne tür fetişlere daha sık rastlanıyor? Parafili nedir? Fetişler cinsel hayatımızı kötü yönde etkilerse, çevremize zarar vermeye başlarsak ne yapmalıyız? Hangi durumlarda profesyonel destek şart olur? Üniformanın nasıl bir çekiciliği var? Üniforma giyenlere karşı özel bir ilgi duymak fetiş sayılır mı? Sporcu fetişi diye bir şey var mı? Ter, spor kıyafet cinsel olarak nasıl bir sembol olabilir? Yüzük bir fetiş unsuru mu? Kadınlar yüzüklü erkeklere yaklaşmaya daha az mı çekiniyor? Sadizme hangi sıklıkta rastlanır? Gerçeğe dönüşmedikçe zararı var mı? İyileştirilmesi gereken bir durum olarak mı kabul edilmeli? Kendine zarar verme isteği neden meydana gelir? Seks ile sado-mazoşizm neden bir arada anılır? Bu cinsel bir sapkınlık mı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin