Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çinko Hakkında Merak Ettikleriniz

Çinko eksikliği belirtileri nelerdir?
Çinko minerali ile ilgili bilmeniz gerekenler... Çinko ne işe yarar? Nasıl bir mineraldir? Çinko içeren besinler hangileridir? Günlük çinko ihtiyacımız ne kadardır? İzleyin, hangi yaş grubunun daha çok çinko alması gerekir, çinko fazlalığı hangi durumlarda ortaya çıkabilir, çinko fazlalığı nasıl belirti verir, uzmanından öğrenin. Çinko eksikliği hangi hastalıklara neden olabilir? Yanıtlar UZMANTV'de! Çinko hangi besinlerde bol bulunur? Vejetaryen diyetlerde neden daha çok çinko eksikliği görülür? Vejetaryenler çinkoyu dışarıdan takviye etmeli mi? Günlük çinko ihtiyacımız ne kadar? Hangi yaş grubunun daha çok alması gerekir? Eksikliğinde hangi hastalıklar çıkabilir? Çinko fazlalığı hangi durumlarda ortaya çıkabilir? Kimler bu risk altında? Organları nasıl etkiler, nasıl belirtiler yapar? Hangi hastalıklara zemin hazırlayabilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin