Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çince Öğrenin

Çince öğrenmek zor mudur?
Güneş doğudan yükselir. Ama ondan yararlanmak için ne anlattığını anlamak gerek. UZMANTV size yol gösteriyor. Ne tür bir alfabe kullanılır? Harfler nasıl oluşturulur? Nasıl okunur? Alfabe ezberlenebilir mi? Çinceyi nerede öğrenebiliriz? Çin Konsolosluğu ders veriyor mu? Özel kurslar var mı? Çin'de Çince öğreten kurslar, okullar var mı? Günlük hayatta kullanabilecek kadar Çince ne kadar sürede öğrenilir? Ne kadar geliştirmek mümkündür? Kaç tür dialekt vardır? Çince öğrenen birine hangi dialekt öğretilir? Tonlama nedir? Kaç tür tonlama vardır? Kelimenin anlamını nasıl değiştirir? Çince'yi yeni öğrenen biri bu tekniği nasıl kavrayabilir? Günümüzde Çince bilmek avantaj mıdır? Çin ile ticaret yapan firmaların Çince bilenlere ihtiyacı var mı? Çin ile Türkiye arasında turizm var mı? Çince nerelerde kullanılabilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin