Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çin Mutfağı

Çin mutfağında kahvaltıda ne yenir?
Çin mutfağının vazgeçilmezlerini öğrenmek istiyorsanız izleyin. Çin mutfak kültüründe kahvaltılar nasıl olur, olmazsa olmaz soslar ve baharatlar nelerdir? Türkiye'deki Çin restoranları Çin mutfağını yansıtıyor mu, Çin mutfağına özgü tatlılar nasıldır, videolarla öğrenin. Rouzi Oğur hepsini UZMANTV'de anlatıyor. Çinliler nasıl kahvaltı yapıyor? Peynir, ekmek, reçel gibi kahvaltılıkların bulunduğu bir sofra hazırlanır mı? Tatlı çeşidi fazla mı? Ağır tatlılar mı hafif meyveli tatlılar mı yapılıyor? En bilinen tatlıları neler? Çin yemekleri hangi soslarla yapılıyor? Sosların özellikleri neler? En bilindik soslar hangileri? Çin mutfağının olmazsa olmazları neler? Çin mutfağında mutlaka hangi baharatlar kullanılır? Çin mutfağında mutlaka hangi tatlar kullanılır? Buradaki Çin lokantaları gerçek Çin mutfağını birebir yansıtıyor mu? Ne kadar farklılık var? Türkiye'deki Çin lokantalarında Çin mutfağının korunan ve değiştirilen yönleri neler?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin