Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ciltte Su Toplanması

Su toplaması neden olur?
Deride su toplanması ile ilgili merak edilenler... Ciltte neden su toplanır? Ciltte sıklıkla su toplayan yerler hangi bölgelerdir? İzleyin, yanma sonucu oluşan su toplanmalarında ne yapmak gerekir, su toplayan yerdeki sıvıyı çıkarmak doğru mudur, uzmanından öğrenin. Su toplanan yerdeki ağrıyı azaltmanın yolu nedir? Yanıtlar UZMANTV'de! Su toplanması ne demektir? Toplanan sıvı nedir? Ne kadar sürer? Ciltte su toplanan yerler nereleridir? İç organlarda da su toplanması olur mu? Neden el ve ayaklarda daha sık görülür? Düzenli bakımı nasıl olmalı? Su toplanan yeri patlatmak doğru mu? Nemlendirici vb. işe yarar mı? Güneş altında uzun süre kalmak su toplanmasına neden olur mu? Cildi nasıl nemlendirmek gerekir? Patlatırken nelere dikkat etmeliyiz? Bakımı nasıl yapılmalı? Kabuğunu koparmak doğru mu? Hangi derecedeki yanıklarda su toplanması görülür? Doktor müdahalesi şart mıdır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin