Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Cilt Sorunlarına Bitkisel Formüller

Mantar hastalığına karşı kullanılabilecek bitkisel formüller var mı?
Cildimiz sürekli kuruyorsa hangi bitkilerden yararlanabiliriz? Egzamaya karşı kullanılabilecek bitki formülleri neler? Kronik hale gelen kaşıntıyı geçirebilecek bitkisel formüller var mı? Hepsi ve daha fazla sorunun cevabı UZMANTV'de... Mantar için hangi bitkiler kullanılabilir? Mantarı bitkisel tedavilerle tamamen geçirmek mümkün mü? Mantar için nasıl bir merhem yapılabilir? Sedefin bitkilerle nasıl bir tedavisi var? Sedeften tamamen kurtulabilir miyiz? Egzamaya karşı nasıl bir karışım kullanabiliriz? Deriye nasıl uygulamak gerekir? Tamamen iyileşmek mümkün mü? Kuruyan ciltlere hangi karışımlar iyi gelir? Nemlendirici özelliği olan bitkiler hangileri? Sivilce izi olanların hazırlamaları gereken bitkisel kremler var mı? Sivilce izlerini nasıl yok edebiliriz? Deride alerji nedeniyle oluşan kızarıklıklar nasıl giderilir? Alerjilerin etkisini bitkilerle azaltabilir miyiz? Deriyi yumuşatacak, kaşıntıyı azaltacak bitkiler hangileri? Kaşıntı sonucu kızarıklık oluştuysa bunu hangi otlar geçirebilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin