Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Cilt Kanseri Nedenleri

Benlerin cilt kanseri ile ilgisi nedir?
Cilt kanseri için risk faktörlerini doktorumuz videolarla anlatıyor. Hangi benler risk taşır? Solaryum kansere neden olur mu? Güneşin cilde verdiği zararlar nelerdir? Uzun süreli güneşlenme, çok sıcak saatlerde güneşe çıkmak riski artırır mı? Solaryumun riskleri güneşinkilerden farklı mı? Ten rengine göre cilt kanseri riski değişir mi? Açık tenliler için tehlike neden daha fazla? Açık renk tenliler daha fazla mı reaksiyon gösterir? Dövmenin cilde zararları var mı? Steril bir ortamda yapılmış olsa bile ileride kanser açısından riskler taşır mı? Toplumda neden böyle bir inanış var? Ben aldırmak cilt kanseri açısından tehlikeli mi? Benin rengi ve şekline dikkat edilmeli mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin