Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çilek Reçeli Yapmayı Öğrenin

Çilek reçeli nasıl yapılır?
Pratik çilek reçeli tarifi... Reçel için nasıl bir çilek türü tercih edilmeli? Osmanlı çileği nasıl bir çilek türüdür? Çilekler nasıl ayıklanmalı? Çilekleri doğrayıp mı bütün mü kaynatırız? Çilekler ne büyüklükte doğranmalı? Çilekleri ne kadar süre kaynatmalı? Reçel için gerekli malzemeler nelerdir? Çilekler nasıl hazırlanmış olmalı? Şurup nasıl yapılır, kıvamı nasıl olmalı, çilekler ne zaman eklenir? Kaç dakika kaynatılır, ateşin harı nasıl olmalı? Reçel sıcakken mi soğukken mi kaba konmalı? Reçel nasıl soğutulmalı? Nasıl bir kaba koymak gerekir, ağzını ne zaman kapatalım? Çilek reçelinin püf noktaları nelerdir? Lezzetinin yoğun olması için nasıl pişirmek gerekir? Reçel esas kıvamını ne zaman bulur, pişirirken kıvamının doğru tutturduğumuzu nasıl anlarız? Reçeli saklarken lezzet kaybetmemesi için nelere dikkat edilmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin