Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çikolatayı Tanıyalım

İyi bir çikolata nasıl olmalı?
Çikolataya lezzet katan özellikler neler? Kaliteli bir çikolata nasıl anlaşılır? Ağzınıza layık videolar UZMANTV'de. Çikolata buzdolabında saklanır mı? Hangi sıcaklıklar uygundur? Başka kokuların sinmemesi için nerede muhafaza edilmeli? Kesinlikle güneş almamalı mı? Kaliteli çikolatanın görünüşü nasıldır? Üzerinin parlak veya mat olması neyi gösterir? Kaliteli çikolatanın rengi nasıl olmalı? İçindekiler kısmından kaliteli çikolatayı anlayabilir miyiz? Bir çikolatayı tattığımızda kaliteli diyebilmek için nasıl bir tadı olması gerekir? Çikolata ağızda dağılır mı? Isırdığımız yerin görünüşü nasıl olmalı? Eriyip tekrar kuruyan çikolata tadından bir şey kaybeder mi? Eriyen çikolatayı nasıl en az 'hasarla' kurtarabiliriz? Buzdolabına koymak kesinlikle yanlış mı? Çikolatanın üzerindeki beyazlık sadece yağ mı? Üzeri beyaz olan çikolata bozulmuş mu sayılır? Tadından neler kaybeder?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin