Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çikolatalı Sufle Yapmayı Öğrenin

Çikolatalı sufle nasıl yapılır?
Çikolatalı sufle tarifi... Çikolatalı sufle için gereken malzemeler nelerdir? Çikolalı sufle yapmak için ne tür bir çikolata kullanmalıyız? Yumurtaların sarılarıyla beyazı ayrılmalı mı? Yumurta beyazları nasıl çırpılmalı? Çikolataları nasıl eritmeliyiz? Çikolatalı sufle yapmak için nasıl bir kalıp kullanılmalı? Sufle karışımı konmadan önce kalıplar yağlanmalı mı? Kalıpların zeminine şeker vs. serpilmeli mi? Çikolatalı sufle kaç derecelik fırında, kaç dakika pişirilmeli? Sufleyi fırından çıkardıktan hemen sonra mı servis etmeliyiz? Çikolatalı sufleyi nelerle servis edebiliriz? Dondurma ya da kremayla servis edebilir miyiz? Tereyağı kullanmak suflenin daha lezzetli olmasını sağlar mı? Yumurta aklarını nasıl çırpmak gerekir? İyi çırpılmazsa ne olur? Nasıl bir çikolata kullanılmalı? Bitter çikolata kullanılırsa sufle daha lezzetli olur mu?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin