Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çikolata Çeşitleri

Bitter çikolata nedir?
Beyaz, bitter, sütlü çikolata arasındaki farkları biliyor musunuz? Merak ettiklerinizi uzmanımız anlatıyor. Bitter ne demektir? İçine daha az süt mü, daha fazla kakao mu konur? Özellikleri nelerdir? Nasıl üretilir? Nasıl bir tadı vardır? Sütlü çikolatalarda süt oranı nasıl ayarlanır? Kakaoyla mı yapılır? Süt miktarı lezzeti nasıl etkiler? Beyaz çikolatanın içinde eksik olan nedir? Kakao hiç kullanılmaz mı? Beyaz çikolataya, çikolata denir mi? Pralinin içinde kakao olmaz mı? Tadı gerçek çikolataya benzer mi? Marketlerden aldığımız, tanınmış markalar aslında çikolata değil, pralin mi? Dolgulu çikolatalar için malzemeler nasıl seçilir? Çikolatanın içine atılarak mı, malzemenin etrafı kaplanarak mı üretilir? Dolgulu çikolatalar ile sade çikolatalarda kullanılan malzemeler aynı mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin