Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çıkık Tedavisi

Omuz çıkığı nasıl tedavi edilir?
Çıkığın tedavisi hakkında merak ettikleriniz... Çıkık mutlaka sarılmalı mı? Sıcak tutmak veya buz yapmak doğru mu? Çıkık vücuda nasıl sabitlenmeli? Eklemi herkes yerine oturtabilir mi? Hangi çıkıklar yerine oturtulabilir? Kişi kendi çıkığını yerine oturtabilir mi? Çıkık sabitlendikten sonra istirahat etmek yeterli midir? Mutlaka doktor kontrolünden geçmek mi gerekir? Hasta doktora nasıl götürülmeli? Sık yaşanan çıkıklar hangi sorunların belirtisidir? Strese bağlı kronik çıkık olur mu? Tedavi aşamaları nelerdir? Omuz nasıl dinlendirmeli? Spora, egzersize ne kadar ara verilmeli? Çıkıklar hangi durumlarda ameliyat edilir? Kas ve iskelet sistemine de zarar geldiyse tedaviye nasıl karar verilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin