Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ciğer Tarifleri

Arnavut ciğeri nasıl yapılır?
Ciğer sote ve Arnavut ciğeri yapmanın püf noktaları UZMANTV'de... Ciğer sote için hangi malzemeler gerekir? Sote için hangi baharatlar kullanılır? Ciğeri nasıl seçmeli? Ne büyüklükte doğramalı? Ciğer ne kadar yağda pişirilir, kavrulmalı mı kızartılmalı mı? Ciğer sote yaparken malzemeler hangi sırayla eklenir? Ne kadar süre pişirmek gerekir? Baharatları ne zaman eklemeli? Arnavut ciğeri malzemeleri nelerdir? Her ciğerden Arnavut ciğeri yapılır mı? Hangi baharatlar olmalı? Arnavut ciğeri nasıl pişirilir? Nasıl servis edilir? Ciğerin yumuşak olması için pişirmeden önce nasıl temizlemeliyiz? Tavada pişiriyorsak kızartma yağı nasıl, ne kadar olmalı, yağa ne katabiliriz? Fazla kızartılırsa sertleşir mi? Kızartma süresini nasıl ayarlamalı? Tencerede pişirilen ciğerin yumuşak olması için neler yapılır? Ciğeri mutlaka sıcak mı servis etmek gerekir? Ciğerin daha lezzetli olması için ne tür bir salata ile servis etmek gerekir? Ciğer için yapılan salatada ne gibi soslar kullanılabilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin