Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çiğ Köfte Tarifi

Etsiz çiğ köfte nasıl yapılır?
Çiğ köfte yapmayı öğrenin.... Çiğ köfte yaparken et ile bulgurun oranı nasıl ayarlanmalı? Çiğ köftenin içine sarımsak konur mu? Kıymayı hangi malzemelerle birlikte yoğururuz? Çiğ köfte için ne kadar acı gerekir? Çiğ köfte yaparken kullanılan baharatlar nelerdir? Çiğ köfte çıplak elle mi yoğrulur? Çiğ köfte nasıl bir tepside yoğrulur? Çiğ köftenin kıvamı nasıl olmalı? Yoğurma ne kadar sürmeli, çiğ köftenin içindeki kıymanın piştiğini nasıl anlarız? Çiğ köfteye nasıl şekil verilir? Etsiz çiğ köftede malzemeler hangileridir? Etsiz çiğ köfte nasıl yoğrulur? Çiğ köfteye limon koymak gerekir mi? Çiğ köfte yerken isteğe göre içine neler eklenebilir? Çiğ köftenin olmazsa olmazları nelerdir? Çiğ köftenin yanında ne içilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin