Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çıban Tedavisi

Çıban nasıl geçer?
Çıbanlar tedavi edilmediklerinde çoğu zaman kendi kendilerine de iyileşebilirler. Bazen bazı durumlar tehlikeli sonuçlara yol açabilir. İleri yaşta ve bağışıklık sistemi zayıf olan kişilerde çıbanın hızlıca yayıldığı görülür. Şeker hastalarında çıbanın ortaya çıkması da önemli bir durumdur. Bu tür hastalarda tedavi edilmeyen çıbanlar hızlıca yayılma eğilimi gösterir. Vücudun diğer bölgelerine ve iç organlara yayılabilirler. Bu durum kan zehirlenmesi sonucunu da meydana getirebilir. Böyle bir durum ortaya çıktığında kişinin genel sağlık durumu hızla bozulur. Yüksek ateş kendini gösterir. Şeker hastalarında görülen çıban tedavi edilmezse ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Hepsi videolarda!
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin