Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çıban Tedavisi

Çıban nasıl geçer?
Çıban tedavisi ile ilgili bilmeniz gerekenler... Sık çıban çıkan kişiler çıban tedavisi için hangi doğal yöntemleri kullanabilir? Çıban nasıl geçirilir? İzleyin, çıban tedavisinden sonra ciltte leke kalır mı, çıbanı geçirmek için evde neler yapılabilir, uzmanından öğrenin. Çıbanın tedavisi yapılmazsa ciltte ne gibi değişiklik olur? Yanıtlar UZMANTV'de! Çıbanın tıbbi tedavisi nasıldır? Pansuman ve doğal yöntemlerle tedavi edebilir miyiz? Tıbbi tedavi şartsa, hangi yollarla evde bu sürece destek olabiliriz? Evde tedaviye girişmek sakıncalı olabilir mi? Çıbana hangi sürede müdahale etmek gerekir? Çıban derinin altına doğru ilerlerse ne olur? Çıbanın ileri evresindeki kan zehirlenmesi ve sepsisten bahseder misiniz? Homeopati, aromaterapi, geleneksel Çin terapileri gibi öneriler faydalı mıdır? İz bırakmayan çıban var mı? Ne durumda iz kalabilir? İz kalmaması için ne yapılabilir? Arpacığı geçirmek için evde ne yapılabilir? Geçmeyen arpacıkta tıbbi tedavi nedir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin