Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çıban

Çıban neden çıkar?
Çıban sorunu hakkında bilmeniz gerekenler... Çıbanın çıkma nedenleri nelerdir? Çıban daha çok kimlerde görülür? İzleyin, çıbanı patlatmak doğru mudur, bir cilt yaralasının çıban olup olmadığını nasıl anlayabiliriz, uzmanından öğrenin. Çıban sürekli çıkıyorsa bu hangi hastalıklara işaret eder? Yanıtlar UZMANTV'de! Hangi bakteriden kaynaklanır? Hangi koşullarda yakalanmak daha olasıdır? Beslenme, giysi seçimi vs. gibi hangi faktörler çıban çıkma ihtimalini artırır? Çıban diğer cilt yaralarından nasıl ayrılır? Şekli, sertliği, rengi nasıldır? Süreç içinde görüntü nasıl değişir? Dokunulduğunda acı verir mi? Çıban patlatılırsa ne olur? Kabukları kaldırılırsa nasıl bir sonuç doğurur? Patlatmak neden ve ne ölçüde zararlı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin