Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Cheesecake Nasıl Yapılır

Cheesecake için hangi malzemeler gerekir?
Cheesecake yapımı ve tarifi hakkında bilmek istediğiniz her şey! Cheesecake için hangi malzemeler gerekir? Cheesecake sosu hazırlamanın püf noktaları nelerdir? İzleyin, en güzel cheesecake'i siz yapın... Cheesecake tarifini Sunucu Defne Sarısoy'dan alın. Hangi malzemeden ne kadar almak gerekir? Hangi peynir kullanılmalı? Malzemenin kalitesi tadını nasıl etkiler? Tabanı için hangi malzemeler kullanılır? Taban nasıl hazırlanır? Nasıl bir kap gerekir? Karışımı nerede hazırlamak gerekir? Kıvamı nasıl tutturulur? Nasıl sürülür? Cheesecake nerede pişirilir? Kaç derecede ve kaç dakika pişirilmeli? Piştiğini nasıl anlarız? Cheesecake nasıl soğutulur? Ne zaman servis edilir? Yanında neler iyi gider? Cheesecake'imizin diğerlerinden farklı olmasını nasıl sağlarız? Tabanının lezzetini nasıl artırırız? Hangi sürpriz malzemelerle zenginleştirebiliriz?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin