Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Cha Cha Cha Dansı

Cha Cha Cha dansının temel figürleri nelerdir?
Latin Danslarından biri olan Cha Cha Cha eğlenceli olmasıyla öne çıkıyor. En çok hangi ülkelerde görülür? Diğer Latin dansları ile benzerlikleri ve farkları nelerdir? Kullanılan teknikler nelerdir? Vuruşlar, ritimler, ayak hareketleri, dönüşler nasıl yapılır? Cha cha için özel müzikler var mıdır? Ne tür müzikler ile cha cha yapılabilir? İyi cha cha dansı nasıl olmalıdır? Ne kadar sürede iyi bir seviyeye gelinebilir? Kişisel derslerle öğrenilebilir mi? Büyük pistleri olan dans okullarında mı öğrenilmelidir? Her dans hocası cha cha dersi verebilir mi? Cha cha yapmanın püf noktaları nelerdir? Bir cha cha dansının iyi olduğu nelere bakılarak anlaşılabilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin