Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Cezerye Tarifi

Cezerye nasıl yapılır?
Evde cezerye yapmayı öğrenin... Cezerye için gerekli malzemeler nelerdir? Önce havuçları robotta çekmeli miyiz? Havuçları nasıl kavuralım? Ne kadar şeker ilave edelim? Suyunu çekene kadar kavurmalı mıyız? Bisküvi ve cevizi nasıl hamur haline getiririz? Bu hamuru havuçla birlikte yoğuralım mı? Karışıma nasıl bir şekil verelim? Hindistan cevizi ekleyelim mi? Cezerye nasıl servis edilir? Cezerye için havuçları ne kadar haşlamalıyız? Kısık ateşte mi pişirelim? Pişen havuçları soğutmalı mıyız? Fındık da kullanabilir miyiz? Nasıl bir tepsi kullanalım? Nasıl şekil verelim? Küçük toplar halinde yapalım mı? Portakal kabuğu rendeleyebilir miyiz? Limon eklenebilir mi? Başka ne tür malzemeler ekleyebiliriz? Bisküvi nasıl olmalı? Kakaolu bisküvi kullanabilir miyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin