Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çevre Temizlik (Çöp) Vergisi Nasıl Ödenir

Çevre Temizlik Vergisi nasıl ödenir?
Çevre Temizlik Vergisi ödemeleri hakkında merak ettikleriniz... Temizlik vergisi miktarlarını hangi kurum belirler? Çevre Temizlik Vergisi yılda kaç kez, kaç taksitte ödenir? Konutlar için çevre vergisi ne şekilde ödenir, iş yerleri için prosedür farklı mıdır? Çevre Temizlik Vergisi için beyanname doldurmak gerekir mi? Çevre Temizlik Vergisi'ni ödemek için gerekli belgeler nelerdir, hangi formu doldurmak gerekir? Çevre Temizlik Vergisi nereye ödenir? Çevre Temizlik Vergisi'nde hangi durumlarda indirim yapılabilir? İndirim oranları neye göre belirlenir? Hangi belediyelere indirim uygulanır? Bu indirimin amacı nedir? Yeni binalar için Çevre Vergisi ne zaman ödenmeye başlanır? Binanın bitiş tarihinden ne kadar sonra vergi ödenmeye başlanmalıdır? Yeni bitmiş binaların Çevre Vergisi ilk kez ödenecekse nasıl bir başvuru yapılmalı? Çevre Vergisi ödenmezse nasıl bir faiz işler? Ödenmeyen verginin yasal yaptırımı nedir? Ne tür cezalar uygulanabilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin