Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Cevizli İncir Tatlısı Yapmayı Öğrenin

Cevizli incir tatlısı nasıl yapılır?
Cevizli incir tatlısı tarifi... Cevizli incir tatlısı için gereken malzemeler nelerdir? Ceviz içleri bütün mü olmalı? İncirleri önceden ılık suda bekletmek gerekir mi? Suya koymadan önce incirleri ikiye bölmek gerekir mi? Cevizler ve incirler nasıl hazırlanır? Cevizli incir tatlısını nasıl bir kapta pişirmek gerekir? Kabın derinliği nasıl olmalı? Kaba dizdikten sonar incirlerin üzerine ne kadar şeker serpilir? Pişirirken tatlının üzerine kabuk tarçın koymak gerekir mi? Cevizli incir tatlısı nasıl bir ateşte, ne kadar süre pişirilmeli? Cevizli incir tatlısının piştiğini nasıl anlarız? Cevizli incir tatlısı hafif bir tatlı mıdır? Cevizli incir tatlısı soğuk mu servis edilir? Cevizli incir tatlısını ateşten aldıktan sonra ne kadar dinlendirmek gerekir? Cevizli incir tatlısı nelerle servis edilebilir? Kaymak ya da dondurmayla servis edilebilir mi? Üzerine tarçın konulabilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin