Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Cep Telefonu Arızaları

Cep telefonum suya düştü, ne yapmalıyım?
Cep telefonlarında sık görülen arızalarla ilgili merak ettikleriniz... Cep telefonları hangi nedenlerle servise geliyor? Hangileri evdeki işlemlerle düzeltilebilir? Hangi hatalar cep telefonunun ömrünü doldurduğunu gösteriyor? Yeni nesil cep telefonları daha mı hassas? Düşmelerden, hava değişimlerinden daha kolay mı etkileniyor? Ekran özellikleri daha kolay mı bozuluyor? Suya düşen cep telefonu nasıl kurtarılır? Nasıl kurutmak gerekir? Çalıştırmak mı, kapalı tutmak mı gerekir? Servise gitmeden kurtarmak mümkün mü? Donmaların nedenleri nelerdir? Fabrika ayarlarına dönmek donmaları geçirir mi? Evde neler yapılabilir? Dokunmatik ekran kullananlar nelere dikkat etmeli? Dokunmatik ekrana nasıl dokunmak gerekir? Hangi ekranlarda kalem vs. kullanılır? Cep telefonunun pil ömrü nedir? Kaç yıl boyunca kullanılabilir? Süre ne kadar kısalırsa komple değiştirmemiz gerekiyor?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin