Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çene Kistleri Tedavisi

Çene kisti nedir?
Çene kisti ve tedavisi hakkında sık sorulanlar... Çene kisti deyince ne anlamalıyız? Çene kistleri neden olur? Kistler çenenin hangi bölgelerinde görülebilir? Diş köklerinde kist oluşabilir mi? Apseli çene kisti nedir? Çene kemiğinde ya da çevresindeki dokularda kistler olabilir mi? Çene kistleri nasıl belirti verir? Ağrıya neden olur mu? Kişi çene kistlerini kendi fark edebilir mi? Çene kistlerinin klinik teşhisi nasıl yapılır? Çene bölgesindeki kistlerin tedavisinde hangi yöntemler kullanılır? Çene kistleri ilaçla tedavi edilebilir mi? Hangi durumlarda ilaçla tedavi edilir? İlaç tedavisi ne kadar sürer? Hangi durumlarda çene kistlerinin ameliyatla alınması gerekir? Çene kistlerinin tedavisinde hangi aşamada ameliyat gerekir? Çene kisti ameliyatları zor mudur? Acı verir mi? Genel anestezi altında mı yapılır, lokal anesteziyle mi yapılır? Kistin alınması için ağız içinden mi kesi açılır? Çene bölgesinde oluşan kistler tehlikeli midir? Çene bölgesindeki görülen kistler ne gibi sorunlara neden olabilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin