Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çene Estetiği

Çene kısaltma operasyonu nasıl yapılır?
Çene estetiği operasyonları hakkında merak edilenler... Çeneye hangi durumlarda estetik müdahale gerekir? Çene yapısının ve çenenin konumunun yüzün görünümüne etkisi nedir? İdeal çene yapısı nasıl olmalı? Gelişim sorunlarına bağlı çene yapısı sorunları nelerdir? Fazla sivri, geniş, köşeli, önde ya da geride oluşu yüzün görünüşünü olumsuz etkiler mi? Çeneye ne tür estetik müdahaleler yapılır? Çenedeki şekil bozuklukları nasıl düzeltilir? Küçük çenelerin büyütülmesi için nasıl bir yöntem kullanılır? Sivri çeneleri düzeltmek için hangi yöntemler kullanılır? Küçük nasıl büyütülebilir? Çene törpüleme olarak bilinen uygulama nedir? Çene törpületme nasıl yapılır? Çene kısaltma operasyonu nedir? Hangi durumlarda uygulanabilir? Çene nasıl büyütülür? Çenenin büyütülmesi için implant ya da protez kullanılır mı? Çene büyütme operasyonun ardından iyileşme süresi ne kadardır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin