Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Cenaze Defin İşlemleri

Ölü nasıl kefenlenir?
Cenaze ve defin işlemleri ile ilgili bilmeniz gereken her şey! Yakını vefat eden kişi hangi resmi kurumlara haber vermeli? Naaşı defnetmek için hangi belgeler alınır? Ölüyü kim yıkar, kefenler? Cenaze nasıl defnedilir ve bu işlemler için ücret alınır mı? UZMANTV'de... Yakınımız vefat ettiyse ilk olarak ne yapmalıyız? Hangi kurumlara, hangi sırayla gitmeliyiz? İlk olarak doktor mu çağrılmalı? Gömme işlemi için nereye başvurulmalı? Mezarlıklar müdürlüğü hangi gün ve saatlerde çalışır? Morga kaldırma işlemi ne zaman yapılır? Kim yapar? Başka bir şehre gömülecek kişi nasıl nakledilir? Ölü yıkama işlemi ne zaman ve nerede gerçekleşir? Mutlaka akrabası mı olması gerekir? Ölü nasıl kefenlenir? Cenaze ölümden ne kadar süre sonra defnedilir? Başka şehirlerden cenazeye gelecekler için ne kadar süre verilir? Gömme işlemi hangi sırayla yapılır? Camiden define kadar neler yapılır? Cenazeyi kim gömer? Hangi işlemleri belediye ücretsiz yapar? Şirketler tarafından hangi hizmetler sunulur? Ne kadar masrafı vardır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin