Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çelik Kasa Kılavuzu

Çelik kasa evde nereye konulmalı?
Değerli eşyalarınız için güvenli bir yer arıyorsanız, size bir çelik kasa gerek? UZMANTV çelik kasa seçmenin püf noktalarını gösteriyor. Tüm çelik kasalar aynı güvenliği mi sunuyor? Amacımıza uygun çelik kasayı nasıl seçebiliriz? Çelik kasanın sağlam olduğunu nasıl anlayabiliriz? Mekanik kilit sistemleri halen kullanılıyor mu? Elektronik kilit sistemleri nasıl çalışıyor? Hangi kilit sistemleri daha güvenli olur? Çelik kasalar nasıl monte ediliyor? Kasa komple çalınabilir mi? Komple çalınan kasanın açılması mümkün mü? Çelik kasaları saklamak mı gerekir? Evlerde hangi noktalar bu iş için uygun? Olası hırsızlıkları azaltmak için kasalar evin hangi odalarına konabilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin